Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cal Mil 3454-1217-71 Blonde Roomservice Tray 17.25"W X 12.5"D X 3.5"H With Handle Cutouts
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 3454-1217-71 |
| Manufacturer Part # | 3454-1217-71 |
| Material | Wood |
| Long Side / Diameter | 17" |
| Short Side | 12" |
| Color | Browns |
| Shape | Rectangular |
| Height | 3.5" |
| Width | 17.25" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 28 lbs |
| UPC | 688640234698 |
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 3454-1217-71, Blonde Roomservice Tray, 17.25"W x 12.5"D x 3.5"H, with handle cutouts, wood, maple color finish

