$705.19
$1,305.90
Compare Price
You save
$600.71
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cal Mil 723-78 Cereal Dispenser 12" X 12" X 20" Rotating
Item:
#1809468
Technical details
| Manufacturer | Cal-Mil |
|---|---|
| Model Number | 723-78 |
| Manufacturer Part # | 723-78 |
| Base Construction | Metal Base |
| Type | Countertop |
| Dispenser Qty | 4 Dispensers |
| Height | 20" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 38 lbs |
| UPC | 688640231185 |
Cal Mil 723-78 Cereal Dispenser 12" X 12" X 20" Rotating
$705.19
$1,305.90
You save
$600.71
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cal-Mil, 723-78, Cereal Dispenser, 12" x 12" x 20", rotating, swivel, walnut

