$116.88/{}
$157.20
Compare Price
You save
$40.32
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 1014FF-108
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 1014FF-108 Fast Food Tray 108 14 In X 10 In Yellow
Item:
#1894747
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 1014FF-108 |
| Manufacturer Part # | 1014FF-108 |
| Height | 24" |
| Width | 13.56" |
| Depth | 10.44" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 1014FF-108 Fast Food Tray 108 14 In X 10 In Yellow
$116.88/{}
$157.20
You save
$40.32
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 1014FF-108 Fast Food Tray 108 14 In X 10 In Yellow