$14.53
$19.60
Compare Price
You save
$5.07
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 10CWD(135)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 10CWD(135) Drain Tray Full Sz 135 Clear
Item:
#1328200
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 10CWD(135) |
| Manufacturer Part # | 10CWD(135) |
| Height | 1" |
| Width | 19" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 10CWD(135) Drain Tray Full Sz 135 Clear
$14.53
$19.60
You save
$5.07
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 10CWD(135) Drain Tray Full Sz 135 Clear

