$310.44/{}
$417.60
Compare Price
You save
$107.16
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 10CWNR-110
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 10CWNR-110 Plate Cw 10in Dia 110 Black
Item:
#1906692
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 10CWNR-110 |
| Manufacturer Part # | 10CWNR-110 |
| Height | 0.25" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 10CWNR-110 Plate Cw 10in Dia 110 Black
$310.44/{}
$417.60
You save
$107.16
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 10CWNR-110 Plate Cw 10in Dia 110 Black