$27.15
$49.90
Compare Price
You save
$22.75
(46%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 10HPD-150
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 10HPD-150 Shelf Drain H Pan Full Size
Item:
#1135157
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 10HPD-150 |
| Manufacturer Part # | 10HPD-150 |
| Height | 1" |
| Width | 10" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 10HPD-150 Shelf Drain H Pan Full Size
$27.15
$49.90
You save
$22.75
(46%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 10HPD-150 Color Amber, Size Full ., Temperature Range -40 To 191 C, -40 To 375 F, Nsf Certified Y

