$9.40
$16.50
Compare Price
You save
$7.10
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 10PPCH-190 Cover Full Solid Semi Clr Plastic
Item:
#1896147
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 10PPCH-190 |
| Manufacturer Part # | 10PPCH-190 |
| Height | 0.01" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 20.5" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 10PPCH-190 Cover Full Solid Semi Clr Plastic
$9.40
$16.50
You save
$7.10
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 10PPCH-190 Cover Full Solid Semi Clr Plastic