Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 1200(110)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 1200(110) Tray Pizza 12"rd Camtray Blk
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 1200(110) |
| Manufacturer Part # | 1200(110) |
| Height | 0.75" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 1200(110) Color Black, Material Fiberglass Heavy Duty, Outer Diameter 12", 305 Mm, Nsf Certified Y

