$12.66
$16.40
Compare Price
You save
$3.74
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 12102
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 12102 1 Gasket
Item:
#1453216
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 12102 |
| Manufacturer Part # | 12102 |
| Height | 1.2" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 12102 1 Gasket
$12.66
$16.40
You save
$3.74
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 12102 1 Gasket
