$8.24
$10.65
Compare Price
You save
$2.41
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 12117
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 12117 Gasket
Item:
#1453219
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 12117 |
| Manufacturer Part # | 12117 |
| Height | 1.45" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 12117 Gasket
$8.24
$10.65
You save
$2.41
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 12117 Gasket
