$9.77
$12.65
Compare Price
You save
$2.88
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 12127
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 12127 Gasket 32"
Item:
#1453125
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 12127 |
| Manufacturer Part # | 12127 |
| Height | 0.65" |
| Width | 9" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 12127 Gasket 32"
$9.77
$12.65
You save
$2.88
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 12127 Gasket 32"
