Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 1216FF186 Tray Fast Food 12x16 Navy Blu
Item:
#2231664
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 1216FF186 |
| Manufacturer Part # | 1216FF186 |
| Height | 0.85" |
| Width | 11.85" |
| Depth | 16.05" |
| Weight | 0.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 1216FF186 Tray Fast Food 12x16 Navy Blu
