$115.62/{}
$156.00
Compare Price
You save
$40.38
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 12183P-148
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 12183P-148 Food Box 12x18x3.5 148 Poly White
Item:
#1895213
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 12183P-148 |
| Manufacturer Part # | 12183P-148 |
| Height | 3.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 12183P-148 Food Box 12x18x3.5 148 Poly White
$115.62/{}
$156.00
You save
$40.38
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 12183P-148 Food Box 12x18x3.5 148 Poly White