$13.96
$18.80
Compare Price
You save
$4.84
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 1218CCW135 Lid Food Box 12x18 135 Clear
Item:
#1330581
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 1218CCW135 |
| Manufacturer Part # | 1218CCW135 |
| Height | 1.4" |
| Width | 12" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 1218CCW135 Lid Food Box 12x18 135 Clear
$13.96
$18.80
You save
$4.84
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 1218CCW135 Lid Food Box 12x18 135 Clear
