$12.49
$21.70
Compare Price
You save
$9.21
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 1218CCW467 Lid Fd Box 12x18 Red 467
Item:
#1885010
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 1218CCW467 |
| Manufacturer Part # | 1218CCW467 |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 1218CCW467 Lid Fd Box 12x18 Red 467
$12.49
$21.70
You save
$9.21
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 1218CCW467 Lid Fd Box 12x18 Red 467