$213.33
$269.00
Compare Price
You save
$55.67
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 12RS12480 Organizer 12 Bin 480
Item:
#1892799
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 12RS12480 |
| Manufacturer Part # | 12RS12480 |
| Height | 14.25" |
| Width | 25.13" |
| Depth | 21.38" |
| Weight | 14.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 12RS12480 Organizer 12 Bin 480
$213.33
$269.00
You save
$55.67
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 12RS12480 Organizer 12 Bin 480