$0.46
$0.60
Compare Price
You save
$0.14
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 14220
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 14220 Osp Pop Up Vent Cap
Item:
#1453224
50+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 14220 |
| Manufacturer Part # | 14220 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 14220 Osp Pop Up Vent Cap
$0.46
$0.60
You save
$0.14
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 14220 Osp Pop Up Vent Cap
