$93.86
$121.50
Compare Price
You save
$27.64
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 14310
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 14310 Cover Dc575/700
Item:
#1451874
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 14310 |
| Manufacturer Part # | 14310 |
| Height | 3.8" |
| Width | 10.75" |
| Depth | 11.55" |
| Weight | 1.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 14310 Cover Dc575/700
$93.86
$121.50
You save
$27.64
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 14310 Cover Dc575/700
