$5.64
$7.30
Compare Price
You save
$1.66
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 14515
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 14515 Dome Gray Csr
Item:
#1451875
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 14515 |
| Manufacturer Part # | 14515 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 14515 Dome Gray Csr
$5.64
$7.30
You save
$1.66
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 14515 Dome Gray Csr