$123.95/{}
$205.80
Compare Price
You save
$81.85
(40%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 14CW148 Camwear Food Pan Full Size 4in Deep White
Item:
#2230359
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 14CW148 |
| Manufacturer Part # | 14CW148 |
| Height | 13.12" |
| Width | 21.62" |
| Depth | 10.76" |
| Weight | 12.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 14CW148 Camwear Food Pan Full Size 4in Deep White
$123.95/{}
$205.80
You save
$81.85
(40%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 14CW148 Camwear Food Pan Full Size 4in Deep White