$47.47
$91.30
Compare Price
You save
$43.83
(48%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 14HP-150
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 14HP-150 Hot Pan Full X 4 150 Amber
Item:
#1328201
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 14HP-150 |
| Manufacturer Part # | 14HP-150 |
| Height | 3.83" |
| Width | 20.83" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 2.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 14HP-150 Hot Pan Full X 4 150 Amber
$47.47
$91.30
You save
$43.83
(48%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 14HP-150 Hot Pan Full X 4 150 Amber

