$1.81
$2.45
Compare Price
You save
$0.64
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 1600P152 Tmblr Pls Pbble 16oz 152 Clear (152)
Item:
#1328188
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 1600P152 |
| Manufacturer Part # | 1600P152 |
| Height | 5.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 1600P152 Tmblr Pls Pbble 16oz 152 Clear (152)
$1.81
$2.45
You save
$0.64
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 1600P152 Tmblr Pls Pbble 16oz 152 Clear (152)
