$249.02/{}
$314.00
Compare Price
You save
$64.98
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 16S900-151
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 16S900-151 Glass Rack 16 Comp 151 Sft Gray 9 3/8in Max Ht
Item:
#1894766
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 16S900-151 |
| Manufacturer Part # | 16S900-151 |
| Height | 10.5" |
| Width | 19.75" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 11.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 16S900-151 Glass Rack 16 Comp 151 Sft Gray 9 3/8in Max Ht
$249.02/{}
$314.00
You save
$64.98
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 16S900-151 Glass Rack 16 Comp 151 Sft Gray 9 3/8in Max Ht