$50.52
$63.70
Compare Price
You save
$13.18
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 17HS318(151)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 17HS318(151) Rack Glass Half Sz 17 Glass
Item:
#1179609
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 17HS318(151) |
| Manufacturer Part # | 17HS318(151) |
| Height | 5.75" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 3.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 17HS318(151) Rack Glass Half Sz 17 Glass
$50.52
$63.70
You save
$13.18
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 17HS318(151) Color Gray, Length 19 3/4", 502 Mm, Width 9 7/8", 251 Mm, Height 5 5/8", 143 Mm

