$54.59
$105.00
Compare Price
You save
$50.41
(48%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 182615P148 Fdbox Poly 18x26x15 148 White
Item:
#1321993
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 182615P148 |
| Manufacturer Part # | 182615P148 |
| Height | 15" |
| Width | 19" |
| Depth | 26" |
| Weight | 8.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 182615P148 Fdbox Poly 18x26x15 148 White
$54.59
$105.00
You save
$50.41
(48%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 182615P148 Fdbox Poly 18x26x15 148 White
