$53.45
$72.00
Compare Price
You save
$18.55
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 18266CW135 Food Box 18x26x6 135 Clear
Item:
#1896069
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 18266CW135 |
| Manufacturer Part # | 18266CW135 |
| Height | 19" |
| Width | 7" |
| Depth | 27" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 18266CW135 Food Box 18x26x6 135 Clear
$53.45
$72.00
You save
$18.55
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 18266CW135 Food Box 18x26x6 135 Clear