$41.12
$59.70
Compare Price
You save
$18.58
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 1826CLRCW(135)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 1826CLRCW(135) Colander Food Box Lexan
Item:
#1328091
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 1826CLRCW(135) |
| Manufacturer Part # | 1826CLRCW(135) |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 4.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 1826CLRCW(135) Colander Food Box Lexan
$41.12
$59.70
You save
$18.58
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 1826CLRCW(135) Colander Food Box Lexan

