$17.21
$33.10
Compare Price
You save
$15.89
(48%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 1826CP-148
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 1826CP-148 Lid Fdbox Poly 18x26 148 White
Item:
#1331079
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 1826CP-148 |
| Manufacturer Part # | 1826CP-148 |
| Height | 1.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 1826CP-148 Lid Fdbox Poly 18x26 148 White
$17.21
$33.10
You save
$15.89
(48%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 1826CP-148 Lid Fdbox Poly 18x26 148 White

