$24.66
$31.10
Compare Price
You save
$6.44
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 1826DSCW135 Draintray 18x26 Box 135
Item:
#1874764
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 1826DSCW135 |
| Manufacturer Part # | 1826DSCW135 |
| Height | 0.5" |
| Width | 14" |
| Depth | 22" |
| Weight | 1.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 1826DSCW135 Draintray 18x26 Box 135
$24.66
$31.10
You save
$6.44
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 1826DSCW135 Draintray 18x26 Box 135
