FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cambro 1826DTCSP401 Camcart® With Security Package Double Cavity For Trays & Sheet Pans
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 1826DTCSP401 |
| Manufacturer Part # | 1826DTCSP401 |
| Slides | Fixed Slides |
| Centers | 2" |
| Insulation | Insulated |
| Pan Size | 18" X 26" |
| Height | 61" - 66" |
| Door Style | Solid Dutch Doors |
| Construction | Plastic |
| Height | 63.75" |
| Width | 33.25" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 160 lbs |
| UPC | 099511213078 |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.