$269.33/{}
$339.60
Compare Price
You save
$70.27
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 21155CBP-180
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 21155CBP-180 Poly 15x21x5 Bus Box 180 Light Gray
Item:
#1907101
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 21155CBP-180 |
| Manufacturer Part # | 21155CBP-180 |
| Height | 20.95" |
| Width | 17.37" |
| Depth | 15.52" |
| Weight | 21.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 21155CBP-180 Poly 15x21x5 Bus Box 180 Light Gray
$269.33/{}
$339.60
You save
$70.27
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 21155CBP-180 Poly 15x21x5 Bus Box 180 Light Gray