$168.24/{}
$225.60
Compare Price
You save
$57.36
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 22HP110 Food Pan Hi Temp Black 1/2 Size 2 1/2 In Deep
Item:
#2230783
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 22HP110 |
| Manufacturer Part # | 22HP110 |
| Height | 15" |
| Width | 10" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 5.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 22HP110 Food Pan Hi Temp Black 1/2 Size 2 1/2 In Deep
$168.24/{}
$225.60
You save
$57.36
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 22HP110 Food Pan Hi Temp Black 1/2 Size 2 1/2 In Deep