$26.48
$44.00
Compare Price
You save
$17.52
(40%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 22SFSPP190 Container Sq 22qt Semi Clr
Item:
#1895781
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 22SFSPP190 |
| Manufacturer Part # | 22SFSPP190 |
| Height | 15.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 2.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 22SFSPP190 Container Sq 22qt Semi Clr
$26.48
$44.00
You save
$17.52
(40%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 22SFSPP190 Container Sq 22qt Semi Clr
