Free Shipping
Free Shipping
$1,093.53
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 2436UTH-110
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 2436UTH-110 Utlty Truck Sld Back Blk
Item:
#1907106
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 2436UTH-110 |
| Manufacturer Part # | 2436UTH-110 |
| Height | 36.75" |
| Width | 41.75" |
| Depth | 24.88" |
| Weight | 45.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 2436UTH-110 Utlty Truck Sld Back Blk
$1,093.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 2436UTH-110 Utlty Truck Sld Back Blk