Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 24CW-135
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 24CW-135 Pan Poly Half X 4 135 Clear
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 24CW-135 |
| Manufacturer Part # | 24CW-135 |
| Height | 4" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 24CW-135 Clear Polycarbonate Food Pan -40 To 210 F, Cold Warm Not Steam, 1/2 Size 12-3/4" X 10-1/4" X 4"

