$13.86
$18.70
Compare Price
You save
$4.84
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 24CW135 Pan Poly Half X 4 135 Clear
Item:
#1145925
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 24CW135 |
| Manufacturer Part # | 24CW135 |
| Height | 4" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 24CW135 Pan Poly Half X 4 135 Clear
$13.86
$18.70
You save
$4.84
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 24CW135 Clear Polycarbonate Food Pan -40 To 210 F, Cold Warm Not Steam, 1/2 Size 12-3/4" X 10-1/4" X 4"
