$6.92
$13.30
Compare Price
You save
$6.38
(48%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 24PP-190
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 24PP-190 Pan Half X 4 Plastic Semi Clear
Item:
#1895899
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 24PP-190 |
| Manufacturer Part # | 24PP-190 |
| Height | 4" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 24PP-190 Pan Half X 4 Plastic Semi Clear
$6.92
$13.30
You save
$6.38
(48%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 24PP-190 Pan Half X 4 Plastic Semi Clear