Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 250
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 250 Gls Rack Xtender 25 151 Gray
Item:
#1894242
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 250 |
| Manufacturer Part # | 250 |
| Height | 5" |
| Width | 20" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 250 Gls Rack Xtender 25 151 Gray