$211.86
$340.00
Compare Price
You save
$128.14
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 250LCD110 Bev Disp 2 1/2 Gal 110 Black
Item:
#1895453
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 250LCD110 |
| Manufacturer Part # | 250LCD110 |
| Height | 19" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 17" |
| Weight | 12.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 250LCD110 Bev Disp 2 1/2 Gal 110 Black
$211.86
$340.00
You save
$128.14
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 250LCD110 Bev Disp 2 1/2 Gal 110 Black