$5.20
$9.10
Compare Price
You save
$3.90
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 25MCCW441 1 Cup Measuring Cup Allergen Free
Item:
#1325167
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 25MCCW441 |
| Manufacturer Part # | 25MCCW441 |
| Height | 3" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 25MCCW441 1 Cup Measuring Cup Allergen Free
$5.20
$9.10
You save
$3.90
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 25MCCW441 1 Cup Measuring Cup Allergen Free
