$328.33/{}
$414.00
Compare Price
You save
$85.67
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 25S1114-151
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 25S1114-151 Glass Rack 25 Comp 151 Sft Gray 11 3/4in Max H
Item:
#1906797
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 25S1114-151 |
| Manufacturer Part # | 25S1114-151 |
| Height | 13.75" |
| Width | 19.75" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 30.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 25S1114-151 Glass Rack 25 Comp 151 Sft Gray 11 3/4in Max H
$328.33/{}
$414.00
You save
$85.67
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 25S1114-151 Glass Rack 25 Comp 151 Sft Gray 11 3/4in Max H