Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 26CW(135)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 26CW(135) Pan Poly Half X 6 135 Clear Qdf
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 26CW(135) |
| Manufacturer Part # | 26CW(135) |
| Height | 5.75" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 1.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 26CW(135) Color Clear, Material Polycarbonate, Size Half ., Outer Diameter 1/2" Flange, 13 Mm Flange, Temperature Range -40 To 99 C, -40 To 210 F, Type 10 1/2" X 12 3/4" (264mm X 324mm), Depth 6", 152 Mm, Nsf Certified Y

