$71.45/{}
$96.00
Compare Price
You save
$24.55
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 30CWL-135
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 30CWL-135 Cover Third Flip 135 Clear
Item:
#1907118
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 30CWL-135 |
| Manufacturer Part # | 30CWL-135 |
| Height | 0.25" |
| Width | 6.94" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 30CWL-135 Cover Third Flip 135 Clear
$71.45/{}
$96.00
You save
$24.55
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 30CWL-135 Cover Third Flip 135 Clear