Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 32HP772
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 32HP772 Hot Pan Third X 2 1/2 In Amber
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 32HP772 |
| Manufacturer Part # | 32HP772 |
| Height | 2.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 32HP772 Amber Polycarbonate Food Pan -40 To 375 F, Cold Warm Hot & Steam, 1/3 Size 6-15/16" X 12-3/4" X 2-1/2"

