$208.75
$335.00
Compare Price
You save
$126.25
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 350LCD-131
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 350LCD-131 Soup Disp 3 3/8 Gal 131 Dark Brown
Item:
#1907119
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 350LCD-131 |
| Manufacturer Part # | 350LCD-131 |
| Height | 18.38" |
| Width | 9" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 12.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 350LCD-131 Soup Disp 3 3/8 Gal 131 Dark Brown
$208.75
$335.00
You save
$126.25
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 350LCD-131 Soup Disp 3 3/8 Gal 131 Dark Brown