$9.40
$18.10
Compare Price
You save
$8.70
(48%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 35CLRCW(135)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 35CLRCW(135) Colander Food Pan 1/3x5 Clear
Item:
#1328098
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 35CLRCW(135) |
| Manufacturer Part # | 35CLRCW(135) |
| Height | 5.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 35CLRCW(135) Colander Food Pan 1/3x5 Clear
$9.40
$18.10
You save
$8.70
(48%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 35CLRCW(135) Colander Food Pan 1/3x5 Clear

