$263.62/{}
$332.40
Compare Price
You save
$68.78
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 36E1-151
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 36E1-151 Gls Rack Exten 36 151 Soft Gray Full Drop
Item:
#1907122
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 36E1-151 |
| Manufacturer Part # | 36E1-151 |
| Height | 28.23" |
| Width | 20.33" |
| Depth | 20.06" |
| Weight | 28.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 36E1-151 Gls Rack Exten 36 151 Soft Gray Full Drop
$263.62/{}
$332.40
You save
$68.78
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 36E1-151 Gls Rack Exten 36 151 Soft Gray Full Drop