$67.25
$84.80
Compare Price
You save
$17.55
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 36S318-151
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 36S318-151 Rack Glass Full Sz 36 Glass
Item:
#1179610
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 36S318-151 |
| Manufacturer Part # | 36S318-151 |
| Height | 4" |
| Width | 20" |
| Depth | 20" |
| Weight | 5.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cambro 36S318-151 Rack Glass Full Sz 36 Glass
$67.25
$84.80
You save
$17.55
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 36S318-151 Color Gray, Length 19 3/4", 502 Mm, Width 19 3/4", 502 Mm, Height 5 5/8", 143 Mm

