$83.54/{}
$138.60
Compare Price
You save
$55.06
(40%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cambro 38CW110 Camwear Food Pan 1/3 Size 8in Deep Black
Item:
#2230422
Technical details
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 38CW110 |
| Manufacturer Part # | 38CW110 |
| Height | 13.06" |
| Width | 17.36" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cambro 38CW110 Camwear Food Pan 1/3 Size 8in Deep Black
$83.54/{}
$138.60
You save
$55.06
(40%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 38CW110 Camwear Food Pan 1/3 Size 8in Deep Black