Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 40CWD-135
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 40CWD-135 Drain Tray 1/4 Size 135 Clear
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 40CWD-135 |
| Manufacturer Part # | 40CWD-135 |
| Height | 4.25" |
| Width | 8.13" |
| Depth | 0.88" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 40CWD-135 Clear Polycarbonate Food Pan Drain Rack -40 To 210 F, Cold Warm Not Steam, 1/4 Size 6-3/8" X 10-1/4"

